• آموزش مجازی

  شرکت در کلاس های آنلاین دروس

  1-سامانه skyroom

  شروع کلاس ها از شنبه مورخ 27/06/1400 و به صورت غیرحضوری و در بستر سامانه آموزش مجازی، انجام خواهد شد. کلیه کلاس طبق برنامه هفتگی (روز و ساعت اعلام شده در پرتال) برگزار خواهد شد.
  برای شرکت در هر یک از کلاس های خود از طریق لینک زیر وارد سامانه آموزش مجازی شده و وارد شماره کلاس خود شوید.
  نکته: شماره دانشجویی شما، نام کاربری و رمز ورود شما به هر یک از کلاس های درسی می باشد.
  نکته: در صورت نیاز، دانشجویان می توانند با نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه، اقدام به ضبط دروس تدریس شده توسط اساتید خود نمایند تا هر زمان که نیاز داشتند، آنها مجدد مرور نمایند.
  برای دریافت توضیحات تکمیلی به لینک زیر مراجعه نمایید.
   

  2-سامانه مدیریت آموزش (LMS)

  به دلیل بروز مشکلات برقراری ارتباط در اینترنت و یا قطعی احتمالی، سامانه مدیریت آموزش (LMS) برای بارگذاری فایل های درسی اساتید بصورت آفلاین و برگزاری امتحانات پیش بینی شده است. در این سامانه نیز با همان نام کاربری و رمز پرتال دانشجویی خود می توانید وارد شود. از سمت راست صفحه و قسمت درس های من، لیست تمام دروس این ترم شما مشخص می باشد. آموزش های مربوطه به این سامانه در لینک زیر قابل مشاهده است.  
  در صورت غیر حضوری بودن آموزش ها تا انتهای نیمسال تحصیلی، امتحانات پایان ترم در این بستر برگزار می شود.
   

  3-سامانه adobe connect

  در صورت قطعی سامانه skyroom برای برگزاری کلاس ها، اساتید می توانند از نرم افزار adobe connect برای برگزاری کلاس ها استفاده نمایند. در این حالت و در ساعت درسی خود یا مشخص شده توسط استاد درس، وارد سامانه LMS می شوید و بر روی لینک، کلاس مجازی کلیک نمایید تا وارد کلاس شوید.
  نکته: پیشنهاد می شود که حتما نرم افزار adobe connect را بر روی سیستم خود نصب نمایید زیرا در حالت استفاده از این نرم افزار در مرورگر، امکانات آن بطور کامل در دسترس نمی باشد.نرم افزارهای مورد نظر از لینک زیر قابل دستیابی هستند.
  روند برگزاری کلاس ها بصورت ترکیبی آنلاین و آفلاین تا پایان نیمسال ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است حضور دانشجو در کلیه کلاس ها الزامی است.
  برای دریافت توضیحات تکمیلی به لینک زیر مراجعه نمایید.
   

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵