• ثبت نام دانشجویان نوورود

  قابل توجه دانشجویان نوورود مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین


  بدین وسیله آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت شما دانشجویان و فرهیختگان عزیز تبریک عرض می نماییم؛ از این که مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را جهت ادامه تحصیلات خود انتخاب نموده اید، بسیار خرسندیم و ورود شما را به این دانشگاه خوش آمد می گوییم.
  *** جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه‌های مربوط به حوزه آموزش دانشگاه به کانال (@esfeducation) و اطلاعیه مربوط به امور دانشجویی به کانال (@student_aff_eut) مراجعه نمایید.
  لطفا بدون توجه به تاریخ های اعلام شده برای ثبت نام در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه های نحوه و زمان ثبت نام الکترونیک و ارائه حضوری مدارک در همین وبگاه را دنبال نمایید. ضمنا با توجه به اطلاع رسانی کامل الکترونیکی نیازی به تماس تلفنی نمی باشد.
  در صورت لزوم برای برقراری ارتباط تلفنی با شماره های شماره تماس دانشگاه: 3-37266531-058  سپس داخلی مورد نظر را شماره گیری نمایید.

   
  حوزه آموزش
  اداره پذیرش و ثبت نام 220   کارشناس رشته مواد، شیمی و ایمنی 223
  کارشناس ارشد آموزش 278   کارشناس رشته برق، کامپیوتر و صنایع 224
  کارشناس رشته عمران، مکانیک و علوم مهندسی 222   مدیر آموزش 238
  کارشناس نظام وظیفه 280   امور کلاس ها 279
   

   فرآیند ثبت نام

  فرآیند ثبت نام دانشجویان نوورود در دو مرحله ثبت نام الکترنیکی و ارائه/ارسال مدارک باید صورت پذیرد که هر یک را بطور دقیق مطالعه نمایید. ابتدا پیش از ثبت نام حتما نکات زیر را به دقت مطالعه نمایید:
   
  کاردانی/کارشناسی پیوسته
  1. نکته بسیار مهم: پذیرفته شدگان مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته که تا تاریخ 31 شهریور در مقطع پیش دانشگاهی (نظام سالی-واحدی یا ترمی-واحدی) و یا متوسطه دوره دوم (نظام آموزشی 3-3-6) فارغ التحصیل نشده و درس باقیمانده دارند، مجاز به ثبت نام نمی باشند.
  2. دانشجویان کارشناسی دوره روزانه باید هنگام ثبت نام حتما فرم انصراف قطعی (فرم شماره 2 دفترچه سازمان سنجش) را بهمراه دیگر مدارک ارائه نمایند. در غیر اینصورت و در صورت احراز تخلف، هرگونه عواقب آن بر عهده دانشجو می باشد و مطابق آیین نامه وزارت علوم با وی برخورد می شود.
  3.  در صورت مغایرت در معدل کتبی یا معدل کل مقطع قبلی خود با معدل اعلام شده در هنگام ثبت نام برای آزمون سازمان سنجش، سریعا مراتب را اعلام نمایید.

  کارشناسی ناپیوسته

  1.  پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته در صورتیکه تا تاریخ 31 شهریور در مقطع کاردانی (فوق دیپلم) فارغ التحصیل شوند، مجاز به ثبت نام می باشند.
  2.  کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه کارشناسی ناپیوسته در سال های گذشته، باید حتما پیش از ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی از دانشگاه قبلی خود انصراف داده باشند. ارائه برگه تسویه حساب با دانشگاه قبلی برای ثبت نام الزامی است.
  3.  کلیه پذیرفته شدگان دوره شبانه (نوبت دوم) کارشناسی ناپیوسته، در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه (برادران)، باید قبل از ثبت نام حتما از دانشگاه قبلی خود انصراف داده باشند. ارائه برگه تسویه حساب با دانشگاه قبلی برای ثبت نام الزامی است.

  کارشناسی ارشد

  1.  پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ 31 شهریور در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل نشده اند، مجاز به ثبت نام نمی باشند. تنها درصورتیکه درس بصورت معرفی به استاد باقیمانده باشد، حداکثر باید تا تاریخ 30 اذر ماه نسبت به ارائه برگ تسویه حساب با دانشگاه قبلی خود اقدام نمایند.
  2.  کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه کارشناسی ارشد ناپیوسته، باید حتما در سال گذشته و پیش از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از دانشگاه قبلی خود انصراف داده باشند. ارائه برگه تسویه حساب با دانشگاه قبلی برای ثبت نام الزامی است.
  3.  کلیه پذیرفته شدگان دوره شبانه (نوبت دوم) کارشناسی ارشد ناپیوسته، باید قبل از ثبت نام حتما از دانشگاه قبلی خود انصراف داده باشند. ارائه برگه تسویه حساب با دانشگاه قبلی برای ثبت نام الزامی است.
   
  در صورتیکه مشکلی برای ثبت نام ندارید، دستورالعمل مربوط به نوع مقطع ورودی خود به دانشگاه را دانلود و بطور دقیق مطالعه نمایید.

   
  مقطع کارشناسی پیوسته               مقطع کارشناسی ناپیوسته                       مقطع کارشناسی ارشد
  چک لیست مدارک                           چک لیست مدارک                              چک لیست مدارک
   فرم های ثبت نام                              فرم های ثبت نام                               فرم های ثبت نام  
  سامانه دریافت سوابق تحصیل دانش آموزی                                   سامانه دریافت سوابق تحصیلی دانشجویی
  مرام نامه انضباطی دانشجویان
  نظام وظیفه

   
  مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی         
           
   
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵