دوشنبه 24 خرداد 1400 ساعت 21:40 - تعداد بازدید : 144 چاپ خبر
اخبار دانشگاه انتخاب واحد ترم تابستان
انتخاب واحد دروس کارآموزی و پروژه کارشناسی ترم تابستان

 
انتخاب واحد ترم تابستان از روز سه شنبه مورخ 25 خرداد ماه تا روز شنبه مورخ 29 خرداد برای اخذ دروس کارآموزی و پروژه بازگشایی می شود. 

 

نکات اخذ کارآموزی:


دانشجویان حتما قبل از اخذ کارآموزی باید با یک صنعت برای گذراندن دوره کارآموزی در تابستان هماهنگ کرده باشند زیرا در صورت اخذ واحد کارآموزی امکان حذف آن وجود ندارد. 
 
دانشجویان متقاضی گذراندن کارآموزی در تابستان 1400، پس از اخذ واحد مربوطه، باید از طریق پرتال دانشجویی قسمت آموزشی-زیر بخش کارآموزی، جهت صدور معرفی نامه کارآموزی اقدام نمایید. 

تایید درخواست ها و اجازه صدور و پرینت معرفی نامه دانشجویان برای صنعت مربوطه از طریق پرتال دانشجویی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ صورت می پذیرد.


 

نکات اخذ پروژه کارشناسی:

 
دانشجویان قبل از اخذ پروژه کارشناسی باید با استاد مورد نظر در مورد ظرفیت استاد و پذیرش دانشجو صحبت نمایند. امکان تغییر نام استاد پس از اخذ واحد وجود ندارد.
 
دانشجویان روزانه در صورت اخذ واحد پروژه در ترم تابستان، مشمول هزینه می شوند. لذا در صورت مشکلات آموزشی و نیاز مبرم به اخذ واحد، مبادرت به اخذ واحد پروژه نمایید.
پس از اخذ واحد باید برای دریافت تایید عنوان پروژه کارشناسی از طریق پرتال دانشجویی اقدام نمایید. بدین منظور 
از طریق پرتال دانشجویی قسمت آموزشی-زیر بخش درخواست های آموزشی، درخواست "تایید عنوان پروژه کارشناسی" را ثبت نمایید.


مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی مجتمع آموزش عالی اسفراین
 
 @esfeducation

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر آموزشی
کلمات کلیدی:  ترم تابستان، انتخاب واحد، پروژه کارشناسی، کارآموزی

اخبار مرتبط

ارتباط مجازی با اعضای هیات علمی دانشگاه
انتخاب واحد پس از مهلت مقرر برای ترم تابستان انتخاب واحد ترم تابستان
برنامه امتحانات
تقویم آموزشی نیم سال دوم سال تحصیلی 1399-1400


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برنامه امتحانات سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 9:0
مدارک لازم جهت ثبت نام به صورت پستی چهار شنبه 14 آبان 1399 ساعت 15:56
ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99 چهار شنبه 14 آبان 1399 ساعت 15:54

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵